PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=262282}

As w rękawie

Smokin' Aces
6,8 20 217
ocen
6,8 10 1 20217
5,5 4
oceny krytyków
As w rękawie
powrót do forum filmu As w rękawie

Ale szajs !!

ocenił(a) film na 4

Jeden z gorszych filmow 2006 roku.
Smiech na sali jak sie go ogląda, komiczne sytuacje takie jak np koleś na pargingu ( ten bez palców ) rozwala tego jednego z braci - normlanei parodia i tyle.
albo jak "FBI" pozwala uciec tej lasce windą :D lol

bardzo wiele bledow w tym filmie wyprowadza z rownowagi kazdego ktory t oglada, szkoda czasu

jedyne co moze sie podobac to muzyka mansella i tyle, reszta to crap ;]

ocenił(a) film na 4
lain_coubert

zanim ktos sie zacznie czepiac: parkingu*, normalnie*, to ogląda*

lain_coubert

jakimś dziwnym przypadkiem ten film znalazł się na moim HDD i dzięki powyższej ocenie czym prędzej się go pozbyłem. szkoda czasu na gnioty!

lain_coubert

No, ale kaszana :D momentami brutalny ale fajny taki, myśleć nie trzeba :] daje 7/10 mimo ze oczekiwałem czegoś innego po TAKIEJ obsadzie

ocenił(a) film na 9
lain_coubert

Zamknij ryj błaźnie !!!!!!! Film dojebany. Pier...olisz jak poje....bany

ocenił(a) film na 4
alex_72

Elokwencją nie grzeszysz ;] Mógłbym również coś miłego na twój temat powiedzieć, ale nie zamierzam zniżać się do twojego poziomu ;]

ocenił(a) film na 8
lain_coubert

a mi się ten film podobał, uważam się za konesera tandetnych filmów akcji i twierdzę z całą stanowczością że ten film nie jest zły, jest sporo ciekawych i nieprzewidywalnych rozwiązań, ogląda się to bardzo dobrze i jeżeli naprawdę nie zwraca się uwagi na głupoty tylko wczuwa się w akcję to naprawdę w tym filmie brakuje mi tylko jednego...Bruce'a Willisa wtedy ten film mógł by być pozycją genialną.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones