PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=262282}

As w rękawie

Smokin' Aces
6,8 20 217
ocen
6,8 10 1 20217
5,5 4
oceny krytyków
As w rękawie
powrót do forum filmu As w rękawie

Czemu 6/10?

ocenił(a) film na 6

1. Film to totalny chaos, nad którym reżyser nie dał rady zapanować. Nie dało rady ogarnąć tego też FBI (jeśli tak ono działa w rzeczywistości to pozostaje tylko współczuć). Widać, że miało to być coś w stylu filmów Guya Ritchie'go, ale reżysera to zdecydowanie przerosło i wyszedł bałagan.
2. Parę głupkowatych scen - sceny z dzieckiem-karateką (WTF?), scena na parkingu. Miejscami miało się wrażenie, że jest to jakiś pastisz filmów sensacyjnych. Uspokajając, zakończenie jest jak najbardziej na poważnie.
3. Jeśli ktoś zamierza oglądać to tylko dlatego, że jest to komedia kryminalna to niech sobie daruje. Nie ma szans, żeby się na tym filmie nawet zaśmiać pod nosem.
4. Jest to jednak całkiem niezły film akcji. Wybuchy, strzelaniny, krew i cycki.
5. Dobra gra aktorska. Nieźle zagrała nawet Alicia Keys.
6. Dobra muzyka.

kopikof

Zgadzam się. Film chaotyczny, bezsensowny i nieprawdopodobny. 4/10

ocenił(a) film na 8
Franio

lol

ocenił(a) film na 8
kopikof

1. właśnie w takim razie filmy Ritchiego to też bajzel, którego on sam nie potrafi ogarnąć (do Tarantino nie przyrównuję, bo to jednak inna liga: też mnogość wątków i postaci, ale dialogi o niebo lepsze))
2. popieram - dzieciak-karateka był żenujący
3. ja się rechotałam co i rusz :D a już do łez doprowadziła mnie scena ze śmiercią Bena Aflecka :D
4. za mało cycków, ekhm..
5. dobra bo mało jej było ;) piosenkarki/raperzy i cała reszta muzyków powinna dostawać role tylko epizodyczne. to fakt potwierdzony naukowo... wyjątkiem jest tylko Dawid Bowie, ale on jest kosmitą a nie człowiekiem :>
6. tru

diana6echo

E tam właśnie karateka w swoim byciu żałosnym był zabawny:D Dla mnie film to żaden bajzel. Jest dokładnie tak samo jak w filmach Ritchiego, czyli skomplikowanie ale wystarczy się skoncentrować.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones