PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=262282}

As w rękawie

Smokin' Aces
6,8 20 217
ocen
6,8 10 1 20217
5,5 4
oceny krytyków
As w rękawie
powrót do forum filmu As w rękawie

Czy tylko ja odniosłem wrażenie, że Ray Liotta zagrał tu beznadziejnie? Ogólnie aktorstwo nie było na wysokim poziomie, ale byłem niemile zaskoczony tym, co pokazał tu Ray - a miałem go za dobrego aktora (po Godfellas oczywiście).

Sam film jest oczywistą próbą "podrobienia" stylu Tarantino i przez to traci, ale ogólne wrażenie jest w porządku i mi oglądało się dobrze.

7/10

ocenił(a) film na 5
Zygfryd666

Aktorstwo nie bylo na wysokim poziomie? Ty myslisz, ze w calym filmie grali tylko Liotta i Reynolds? Popatrz na zabojcow, na braci swirow, na Israela. Swietnie zagrali. Liotta tez bardzo dobrze. Gral agenta, to mial sie pocic sapac i robic dramatyczne miny? Ostatnia rzecz to nie wiem czemu wy sie czepiacie tego Tarantino. Na milosc boska obejrzalem mase filmow tarantino i w ogole mi sie nie skojarzyl. Z Guy Richie to na pewno, ale tarantino? Nikt tu nie podrabia tarantino. To rozpierduchy, uciete palce i flaki wszedzie sa zarezerwowane tylko dla klaponosego?

ocenił(a) film na 7
Rafcyk

No nie wiem. Widziałem ten film już jakiś czas temu, ale takie było moje pierwsze wrażenie. Chyba obejrzę go jeszcze raz, ale Ray Liotta aktorem świetnym jest i zdziwiło mnie że wydał mi się słaby. A co do innych aktorów to się nie wypowiedziałem - chodziło mi o tych 2-óch: Ray'a i Reynoldsa.

ocenił(a) film na 7
Rafcyk

Zgadzam się z założycielem wątku, że Liotta nie był w najwyższej formie w tym filmie, ale tragicznie nie było.

Druga sprawa. Rafcyk, jeśli Ty widzisz podobieństwa do Ritchie'go a do Tarantino już nie, to chyba jednak za mało dokładnie jego oglądałeś filmy. Dziwne o tyle, że sam Guy Ritchie był nazywany swego czasu angielskim Tarantino. Więc skojarzenie z tym pierwszym, samo w sobie prowadzi do tego drugiego :)

Inna sprawa, że podobieństwo do filmów Ritchie'go czy Tarantino, ja jako obelgę bym nie traktował.

Ani Tarantino ani Ritchie monopolu na film krwawe,z ciekawą fabułą i domieszką czarnego humoru, nie mają.

A co do filmu, to hmm.... po prostu przeciętny.... do obejrzenia i zapomnienia. Właściwie do połowy to trochę mnie nużył, ale im bliżej końca tym lepiej



Na pewno można pochwalić tych 3 aktorów, którzy grali świrów :) W ogóle, to wszyscy płatni zabójcy zagrali dobrze :)

Tak samo Israel był świetny.

Ogólnie film na 6,5/10

ocenił(a) film na 7
adas_80

I właśnie o to mi chodzi dokładnie. Fajnie, żen ie jestem sam. A sam film tak jak piszesz - można obejrzeć, mnie nie znużył, ale arcydziełem nie jest.
6,5/10

ocenił(a) film na 7
Zygfryd666

Właśnie stworzyliśmy sobie klub wzajemnej adoracji ;)

Może ktoś jeszcze dołączy ?? ;P

ocenił(a) film na 5
adas_80

Ja musze powiedziec, ze nie jestem sam widzac kunszt aktorski 3 braci oraz zabojcow. Bardzo dziekuje, alez prosze:D

Rafcyk

Ten film to swiadomy kicz. Hehe ale jaja z porownan do qt i geja ricziego.

użytkownik usunięty
Zygfryd666

Ja też nie widziałem tu podróby Tarantino . No chyba że Prawdziwy Romans , ale to kto inny wykonał . Film revela , Ray zagrał dobrze , na swoim poziomie. Alicia Keys była świetna . Reszta obsady bardzo dobrze wpisała się w swoje role . Dla mnie film wymiata , na poziomie Prawdziwego Romansu , Gorączki , Uśpieni , Ojciec Chrzestny .

ocenił(a) film na 7

No trochę przesada, bo film jest od tych tytułów jednak gorszy (oczywiście to jest subiektywna opinia), a i aktorstwo jest an nieco dla mnie niższym poziomie. Jednak ogólnie jest dobry.

użytkownik usunięty
Zygfryd666

A tamto to była moja subiektywna opinia .Ocena podwyzszona ze względu na obecnośc Alici K.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones