PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=262282}

As w rękawie

Smokin' Aces
6,8 20 213
ocen
6,8 10 1 20213
5,3 3
oceny krytyków
As w rękawie
powrót do forum filmu As w rękawie

Rozczarowanie

ocenił(a) film na 4

Kiedy zobaczyłem kilka znanych mi nazwisk w obsadzie "Smokin' Aces", myślałem, że czeka mnie duża dawka rozrywki w stylu "Porachunków". Nie odstraszyła mnie nawet dość słaba (6,6) nota na IMDB. Niestety srogo się zawiodłem. Już samo tło i zarysy akcji są pogrążone w nieładzie i chaosie. Oglądający nadal może oczekiwać czegoś lepszego w dalszej części filmu, lecz jeżeli zawiódł go juz początek filmu, to może po prostu odpuścić sobie oglądanie. Miłość afroamerykanów od pierwszego wejrzenia, nieśmiertelny agent i zabójca, którzy po władowaniu sobie nawzajem ponad 30 kul budzą się obaj 40 minut później, by nadal móc rozmawiać, a nawet strzelać to bez wątpienia żałosne momenty. Jak dla mnie czarę goryczy przelała próba udzielenia pierwszej pomocy (sztuczne oddychanie) agentowi, który ma w sobie dobre 10 kilo ołowiu. Komedia. Jedynym plusem tego filmu byli szurnięci bracia (szkoda ze nie rozwinięto bardziej ich roli) i Hugo kaleczący angielski w znany wszystkim wschodnioeuropejski sposób. Podsumowując, film nie odbiega standardem od słabego filmu na Polsacie. 3+/10 to moja ocena tej produkcji.

ocenił(a) film na 8
tehautiste

Już samo tło i zarysy akcji są pogrążone w nieładzie i chaosie - wyjaśnij mi o co ci chodziło, jeśli nei rozumiesz filmu bo przyznaje jest zakrecony i trudny do pojęcia to nie znaczy ze jest pogrązaony w chaosie i nieładzie !!!gośc w windzie obudził się ostatkiem sił bo może nie dostał w serce albo tak mocno w płuca żeby odrazu umrzeć, tylko się wykrwawiał a pozniej nei rozmawiał tylko wyszeptał cytuje "śmiertelnie" i wystrzeliłprae razy ostatkiem sił. A co do tego " Jak dla mnie czarę goryczy przelała próba udzielenia pierwszej pomocy" to każdemu się udziela pierwszej pomocy baklarzanie bez względu czy nie ma głowy czy paznokcia ale jesli sa oznaki życia to próbuje się tego człowieka uratować co Ty mieszkasz w dżungli czy co?:/
ale wiem są gusta i guściki

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones