PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=262282}

As w rękawie

Smokin' Aces
6,8 20 217
ocen
6,8 10 1 20217
5,5 4
oceny krytyków
As w rękawie
powrót do forum filmu As w rękawie

mianowicie tym problemem jest Ryan Reynolds. Otóż widziałem go w wielu głupich komediach i teraz wydaje mi się on po prostu strasznie sztuczny w każdych dramatycznych rolach jakie gra. W tym filmie gra agenta i partnera Ray'a Liotty i gdy Ray ginie a Ryan gra wzruszenie to wogóle mnie to nie rusza. Mam też do niego uraze (chociaż to pewnie nie tylko jego wina) że spieprzyli Blade'a Trójkę. Ten Film jest super ale bez Ryan'a byłby o wiele lepszy dla mnie.

ocenił(a) film na 7
gotowanykalafior7

Dla mnie bylo to nowe doswiadczenie spotkac sie z aktorem komediowym w filmie akcji. Dobry aktor odznacza sie tym ze jest wszechstronny jak np. Robin Williams tzn. i do komedii i do dramatu czy thrillera. Ryan Reynolds nie powalil mnie swoja rola, ale to byc moze przez ogolnie przecietne aktorstwo w filmie. Mnie brakowalo tam chocby jednego dobrego aktora czy aktorki.

ocenił(a) film na 9
Chelios_2

ja tam akurat jakiś szczególnie wymagający w stosunku do aktorów nie jestem, lubię dobre widowisko. Ale ten aktor no niewiem wydaje mi się bardzo sztuczny. Moze gdybym nie oglądał jego głupich ról komediowych to bym tak krzywo na niego nie patrzał no nie wiem. Nie siedzi mi on i tyle. Pozostali aktorzy byli w porządku moim zdaniem.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones