PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=262282}

As w rękawie

Smokin' Aces
6,8 20 217
ocen
6,8 10 1 20217
5,5 4
oceny krytyków
As w rękawie
powrót do forum filmu As w rękawie

nie rozumiem ludzi...

ocenił(a) film na 8

którzy piszą o tym filmie, że dno i szajsu większego nie widzieli na oczy.film zasługuje na swoja ocenę a nawet wyższą bo jest to kino trochę komedii kryminalno-gangsterskiej bez nacisku na komedię.wiecie jak to jest kiedy właściwie nie ma zabawnych scen ale postaci są na tyle barwne że można napisać "komediowy".tak właśnie jest w tym przypadku. w dodatku fabuła się nie rozłazi a wręcz przeciwnie. polecam bo co tu dużo gadać-warto i tyle.8/10

ocenił(a) film na 9
rogalo5

Mi również bardzo podobał się ten film, dużo akcji i humoru w bardzo dobrym klimacie. Fabuła jest bardzo prosta, bo ten film to po prostu wyścig szczurów, ale ta prostota ma swoje zalety.

Najbardziej podobali mi się "bracia hardcorowcy"...

jakub_fol

g n i o t


ocenił(a) film na 7
jakub_fol

Jeżeli fabuła była dla ciebie taka prosta to bardzo cię proszę wytłumacz mi całą historię tego "morderstwa" z przed lat. To była serio prośba.

Dla mnie film jak najbardziej interesujący, ale ni jak nie mogłem się połapać kto z kim trzyma, kto kim jest. Problem polega chyba w tym że występuje tam chyba z dwadzieścia głównych postaci za którymi trzeba nadążać, do tego retrospekcja i wydarzenia z przeszłości... Chociaż pod koniec kolo z FBI wszystko tłumaczy (jak w starym dobrym Scooby Doo) mnie i tak nic tutaj nie pasuje. Jak najbardziej film kojarzył mi się z "Wyścigiem szczurów" i nawet był zabawny, każdy strzela do każdego, można by było nawet zrobić teledysk dla Rammstein z pewnych scen. I tak się zastanawiam jaką ocenę dać.

ocenił(a) film na 8
babyonemorefan

już się robi.na początku ten szef FBI(Garcia) opowiada o agencie Hellerze,który działał w mafii pod przykrywką żeby ich wszystkich zdemaskować.kiedy wyszło wszystko na jaw, ten Sparazza (niby)dostał na niego zlecenie i go niby zabił(tak pokazują na początku- scena przy aucie).agent FBI Heller to Sparazza.chcieli Israela do transplantacji serca bo to ojciec i syn.szef FBI nie wiedział tego do momentu kiedy nie przynieśli mu akt hellera. do hellera nie strzelał sparazza tylko fbi bo myślało że faktycznie został mafiozem.ale przeżył postrzał i przeszedł metamorfozę osobowości stał się sparazzą.hellera nikt nie zabił.ten dziadek to on.to chyba wystarczy:)

ocenił(a) film na 7
rogalo5

A no widzisz, bo coś jednak mi nie pasowało. Zapomniałem o wątku kiedy to było pokazane przy aucie kiedy FBI strzelało do Hellera czy tam Spazzy. Teraz sobie przypominam i wszystko się już ładnie poukładało. Dzięki wielkie.

ocenił(a) film na 7
lord_yasioo

Użyłem starego profilu na odpowiedź więc jeszcze raz dzięki.

ocenił(a) film na 8
rogalo5

Mi również film się podobał i do tego jaka obsada:)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones