Joe Carnahan

Joseph Aaron Carnahan

6,0
608 ocen scenariuszy
powrót do forum osoby Joe Carnahan

niezwykle cenie ludzi którzy piszą scenariusze, ale również reżyserują swoje filmy. Oni po prostu mają wizję filmu i kropka. Oglądałem jego Smokin' Aces i zamierzam śledzić dalszą karierę tego reżysera.
Sam cenie niezwykle Tarantino więc prosze się nie oburzać ;) Po prostu Smokin Aces, był troche "tarantinowski" (gadki, akcja, rzeźnia ;)) i tak mi sie skojarzyło, zwłszcza, że jak wspomniałem, zwracam uwagę na ludzi robiących i scenariusz i reżyserujacych film.

rand

No trochę stara się naśladować Tarantino, ale to jednak nie to. Niby ten "As w Rękawie" dobry film, ale tylko dobry, bo mało odkrywczy. Ale obejrzeć warto.

Zygfryd666

Bardziej wydaje mi sie nasladuje Guya Richiego...

gumekk

zaden tarrantino. asy w rekawie to praktycznie guy richie.

rand

W takim razie powinieneś niezwykle cenić niemal wszystkich polskich reżyserów, bo oni też piszą swoje scenariusze.

użytkownik usunięty
rand

Tarantino?? NIGDY!! prędzej Ritchie po As w rękawie ale to też nie, zwłaszcza, że dwójka już jest do kitu...ma swój styl i chyba daleko mu do obu panów. Niech robi swoje, wesoły z niego człowiek ale nigdy bym go do Tarantino nie porównał bo bym zgrzeszył !! Nie ma drugiego takiego QT a Joe Carnahan jest pełno na rynku.

Masz całkowitą rację! QT jest TYLKO jeden!

impaler1

Jak to nie ma drugiego QT? Jest Takashi Mike ;)

Pijany_Mistrz

Takashi Miike *

rand

chyba sobie jaja robisz, widziałeś ty przetrwanie? albo drużyne a? przecież to gnioty wybitne, nie rób panie więcej takiej profanacji ... bo wstyd.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones